Cum ajungi cu trenul la Alba Iulia?

Destul de simplu, trebuie doar  să pleci singur sau cu prietenii seara pe data de 30 Noiembrie si dimineaţa eşti lângă noi,  sărbătorind Unirea.

Dacă eşti din următoarele oraşe şi vrei să sărbătoreşti 1 Decembrie în Alba Iulia, sperăm ca aceste informaţii să-ţi folosească.

Botoşani:

(A) Botoşani – Alba Iulia
16:14 3:02                                                 10h 48m

Întoarcere

(A) Alba Iulia – Botoşani
19:19 – 6:10                                               10h 51m

Braşov :

(R) Braşov – Alba Iulia
22:41 – 2:31                                               03h 50m
(R) Braşov – Alba Iulia
8:32 – 12:26                                               03h 54m

(A) Braşov – Teiuş
23:17 – 3:08                                               03h 51m
(P) Teius – Alba Iulia
4:25 – 4:56                                                 00h 31m

(A) Braşov – Teiuş
4:00 – 7:41                                                 03h 41m
(P) Teiuş – Alba Iulia
8:08 – 8:39                                                 00h 31m

Întoarcere

(R) Alba Iulia – Braşov
17:23 – 21:17                                             03h 54m

Bucureşti:

(R) Bucureşti Nord – Alba Iulia
19:10 – 2:31                                                07h 21m

(A) Bucureşti Nord – Teiuş
20:08 –  3:08                                              07h 00m
(P) Teiuş – Alba Iulia
4:25 – 4:56                                                 00h 31m

Întoarcere

(A) Alba Iulia – Aiud
22:49 – 23:25                                            00h 36m
(A) Aiud – Bucureşti Nord
0:47 – 8:25                                                 07h 38m

Cluj Napoca:

(A) Cluj Napoca – Alba Iulia
4:32 – 6:54                                                 02h 22m

(A) Cluj Napoca – Alba Iulia
9:12 – 11:23                                                02h 11m

Întoarcere

(A) Alba Iulia – Cluj Napoca
19:19 – 21:32                                             02h 13m

(A) Alba Iulia – Cluj Napoca
22:49 –  1:03                                              02h 14m

Constanţa:

(A) Constanţa – Teiuş
15:38 – 3:08                                               11h 30m
(A) Teiuş – Alba Iulia
4:25 – 4:56                                                 00h 24m

(A) Constanţa – Deva
19:17 – 7:48                                               12h 31m
(A) Deva – Alba Iulia
8:48 – 10:00                                               01h 12m

(A) Constanţa – Aiud
15:38 – 3:21                                               11h 43m
(P) Aiud – Alba Iulia
5:41 – 6:30                                                00h 49m

Întoarcere

(A) Alba Iulia – Simeria
19:52 – 21:13                                             01h 21m
(A) Simeria – Constanţa
21:25 – 9:42                                               12h 17m

(A) Alba Iulia – Deva
18:52 – 20:27                                             01h 35m
(A) Deva – Constanţa
21:11 – 9:42                                               12h 31m

Craiova:

(A) Craiova – Simeria
3:00 – 7:30                                                04h 30m

(A) Simeria – Alba Iulia
9:00 – 10:00                                              01h 00m

Întoarcere

(A) Alba Iulia – Deva
18:52 – 20:27                                           01h 35m

(A) Deva – Craiova
21:11 – 1:58                                              04h 47m

Iaşi:

(A) Iaşi – Alba Iulia
15:33 – 3:02                                               11h 29m

(A) Iaşi – Alba Iulia
19:17 – 6:54                                               11h 37m

Întoarcere

(A) Alba Iulia – Iaşi
19:19 – 6:39                                                11h 20m

(A) Alba Iulia – Iaşi
22:49 – 9:57                                               11h 08m

Suceava:

(A) Suceava – Alba Iulia
21:21 – 6:54                                                09h 33m

Întoarcere
(A) Alba Iulia – Suceava
22:49 – 7:45                                               08h 56m

Timişoara:

(A) Timişoara Nord – Alba Iulia
23:10 – 3:35                                                 04h 25m

(A) Timişoara Nord – Alba Iulia
5:09 – 10:00                                                 04h 51m

Întoarcere

(A) Alba Iulia – Timişoara Nord
0:41 – 5:39                                                   04h 58m

(A) Alba Iulia – Timişoara Nord
18:52 – 23:56                                               05h 04m

Vaslui:

(R) Vaslui – Iaşi
17:47 – 18:55                                             01h 08m
(A) Iaşi – Alba Iulia
19:17 – 6:54                                               11h 37m

Întoarcere

(A) Alba Iulia – Iaşi
19:19 – 6:39                                                 11h 20m

(A) Iaşi – Vaslui
6:58 – 7:55                                                   00h 57m

(A) Alba Iulia – Iaşi
22:49 – 9:57                                                11h 08m
(A) Iaşi – Vaslui
10:28 – 11:38                                               01h 10m

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s